Förbundspersonal

Har du frågor så vänd dig till någon av oss.

Se kontaktuppgifter till ansvarig person för respektive område nedan.

 


Calle Åkesson
Förbundschef
073-183 98 54
calle@svenskpadel.se


Jens Grafström
Tävling/Utbildning
070-733 88 03
jens@svenskpadel.se

Benjamin Potros
Förbundskoordinator
073-700 74 63
benjamin@svenskpadel.se

Lisa Larsson
Föreningsutvecklare
070-397 70 01
lisa@svenskpadel.se

Stina Packalén 
Partnerskapsutvecklare
070-632 24 89
stina@svenskpadel.se

Sandra Örtevall 
Förbundskapten Ungdomslandslaget. Verksamhetsutvecklare för utbildning, Barn & ungdom..
076-282 70 21
sandra@svenskpadel.se

David Gelinder 
Förbundskapten Ungdomslandslaget. Verksamhetsutvecklare för utbildning, Barn & ungdom.
070-750 88 20
david@svenskpadel.se

Mikaela Lecomte Seger 
Verksamhetsutvecklare för utbildning, Barn & ungdom och Parapadel.
070-632 24 89
mikaela@svenskpadel.se